Legalny bukmacher Fortuna przygotował kilka promocji z okazji Turnieju Czterech Skoczni, który potrwa do 6 stycznia. Przed graczami m.in. dwie szanse na zgarnięcie dodatkowej premii!

Happy Hours na Turniej Czterech Skoczni!
Happy Hours na Turniej Czterech Skoczni!

Mowa oczywiście o promocji „Happy Hours na skoki narciarskie”, która pozwala uczestnikom akcji na cieszenie się z wygranych większych aż o 14%. To tak, jakby obstawiać bez podatku. Cała wygrana trafia do naszej kieszeni.

Oferta specjalna obowiązuje przez cały sezon skoków narciarskich, ale w tym tekście skupimy się na dwóch najbliższych konkursach w ramach Turnieju Czterech Skoczni, w Innsbrucku (4 stycznia) i Bischoshofen (6 stycznia).

Promocje typu Happy Hours mają to do siebie, że obowiązują tylko w ściśle określonych godzinach, poprzedzających konkretne zdarzenie. W przypadku wyżej wymienionych okienko będzie otwarte pomiędzy 10:30 i 12:30 w pierwszym przypadku oraz 13:30 i 15:30 w drugim.

>>> Aktualny kod promocyjny Fortuna: BETONLINE <<<

W tym okresie zainteresowani skorzystanie z bonusu +14% do wygranych muszą postawić za minimum 20 PLN kupon AKO lub MAXIKOMBI, składający się z co najmniej trzech z oferty przedmeczowej zdarzeń na skoki narciarskie.

WAŻNE! Zgarnięcie swoistej premii +14% będzie możliwe po dodaniu do takiego kuponu zdarzenia „bonus Happy Hours”, który pojawi się w kategorii skoki narciarskie.

Warto również pamiętać o tym, że opisywana promocja nie łączy się z innymi akcjami. Mowa o oferta specjalnych takich jak Superoferta, Hit Dnia, Zakład Bezpieczny czy Early Cash Out.

„Happy Hours na skoki narciarskie” dedykowana jest klientom bukmachera Fortuna i skorzystać z niej będą mogli tylko posiadacze konta internetowego tej marki.

DARMOWE KONTO BUKMACHERSKIE – www.eFORTUNA.pl


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0