We wtorek i środę czekają nas kolejne spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Przy tej okazji warto przypomnieć o promocji legalnego bukmachera Fortuna, która obowiązywała jesienią i wróciła po zimowej przerwie w rozgrywkach.

"Happy Hours" na Ligę Mistrzów w Fortunie!
„Happy Hours” na Ligę Mistrzów w Fortunie!

Akcja „Godzina dla Mistrzów”, bo tak właśnie nazywa się opisywana promocja, skierowana jest do osób, które posiadają konto u wskazanego powyżej bukmachera, więc jeśli go nie posiadasz, ta oferta nie jest dla Ciebie. Chyba, że je teraz założysz!

Cały proces odbywa się online, jest całkowicie darmowy i zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową Fortuny i wypełnić formularz. Możesz w nim wpisać też specjalny kod promocyjny, dzięki któremu zgarniesz ekstra środki na grę.

Freebet od bukmachera Fortuna, Kod: BETONLINE

Jeśli masz już konto to wystarczy spełnić kilka warunków, żeby kupon został objęty promocją, która zwiększa wygrane aż o 14%, czyli de facto sprowadza się do tego, że to bukmacher pokrywa za gracza koszty podatku od zakładów wzajemnych.

Po pierwsze i najważniejsze zakład musi zostać postawiony za minimum 20 PLN we wtorek lub środę, kiedy gra Liga Mistrzów, pomiędzy godziną 17:00 a 18:00. Muszą znaleźć się na nim minimum trzy zdarzenia z piłkarskiej oferty przedmeczowej.

Niezbędne jest dodanie do kuponu specjalnego bonusu kursowego Happy Hours (1,14). To właśnie dzięki niemu gracze mogą zgarnąć dodatkowe 14%. Reszta dzieje się automatycznie.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0