Emocje związane z pierwszymi ćwierćfinałami Ligi Mistrzów UEFA za nami, ale w czwartek czekają nas spotkania 1/4 finału Ligi Europy. Legalny bukmacher Fortuna przygotował na nie specjalną promocję.

Happy Hours w Fortunie

Promocje typu „happy hours” legalnego bukmachera Fortuna są świetnie znane klientom tej marki, ale jeśli nim nie jesteś już tłumaczymy na czym polega akcja.

Otóż kupony postawione w ściśle określonym czasie i spełniające inne warunki opisywanej akcji mogą liczyć na bonus w wysokości +14% do wygranych.

Wystarczy dodać bonus Happy Hours do kuponu AKO lub MAXIKOMBI, składającego się z co najmniej 3 dowolnych, piłkarskich zdarzeń z oferty prematch – czytamy w regulaminie promocji.

To jednak jeszcze nie wszystko. Na premię +14% mogą liczyć wyłącznie zakłady postawione za minimum 20 PLN od godziny 17:00 do 18:00 i ani minuty dłużej!

Fortuna darmowy zakład

iKonto w Fortunie

Oferta specjalna skierowana jest do klientów marki Fortuna. Dostępna jest między innymi w oficjalnym serwisie online opisywanej marki. Nie masz jeszcze swojego konta? Żaden problem.

Założenie konta u bukmachera Fortuna zajmuje dosłownie tylko kilka minut i jest całkowicie darmowe. W trakcie wypełniania formularza można wykorzystać też specjalny kod promocyjny (BETONLINE).

Oferta na start

Na nowych graczy czeka pakiet powitalny, który składa się z trzech różnych bonusów. Ich łączna wartość to nawet 1 120 PLN. Część z nich uzależniona jest jednak od wysokości wpłaty lub stawki.

Pierwszą premię jednak można zgarnąć już za samo założenie konta. To darmowy zakład o równowartości 20 PLN. Do tego dochodzi zakład bez ryzyka (do 100 PLN) i bonus od wpłaty (100% do 1 000 PLN).


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0