Ranking słabych stron bukmacherskich? Tego rodzaju zestawienia nie są zbyt częste, ale warto na chwilę zatrzymać się przy kwestii tego, gdzie nie obstawiać meczów!

Gdzie nie obstawiać meczów? Ranking słabych stron bukmacherskich 2019/2020
Gdzie nie obstawiać meczów? Ranking słabych stron bukmacherskich 2019/2020

Gdzie słabo obstawia się mecze w internecie?

Kiedy już mamy za sobą podstawy gry u bukmachera, wiemy jak obstawiać mecze i tak dalej, zaczynamy coraz bardziej zagłębiać się w temat. I prędzej czy później zapytamy się, gdzie nie obstawiać meczów?

Nie ma czegoś takiego jak ranking słabych stron bukmacherskich. Zawsze chwali się tylko te najlepsze strony, a o tych raczej mało ważnych mówi się niewiele albo wcale.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Dlaczego tak jest? Powodów jest wiele, ale to temat na naprawdę szeroki materiał. Dzisiaj zajmujemy się czymś zupełnie innym – gdzie nie grać u bukmachera?

Strony bukmacherskie, na których nie warto grać!

Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, iż tylko niektóre strony internetowe posiadają w naszym kraju licencję Ministerstwa Finansów. Do grona legalnych buków nie należą, między innymi, Expekt, 1xBet czy Bwin.

Nie można napisać, gdzie dobrze jest obstawiać, a gdzie nie. Tego rodzaju wytyczne zależne od indywidualnych predyspozycji i nie tylko. To, że większości nie podoba się marka X, nie oznacza, że w przypadku jakiegoś gracza będzie tak samo!

Oczywiście, zawsze dobrze jest porównywać kursy i aktualne oferty bonusowe, ale – wbrew pozorom – nawet one to jeszcze nie wszystko, czym potrafi pozytywnie lub negatywnie zaskoczyć strona do obstawiania.

Na pewno nie można grać na stronach bez licencji. To nie tylko igranie z prawem, ale także ryzyko stracenia pieniędzy bezpowrotnie i to nie ze względu na nieskuteczne obstawianie!

Reszta wyborów zależy już od samych typerów. To oni muszą podjąć decyzję, gdzie będzie im najlepiej! 😉


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0