W poniedziałek 10 czerwca o godzinie 20:45 reprezentacja Polski zmierzy się na PGE Narodowym w Warszawie z drużyną narodową Izraela w swoim czwartym meczu Eliminacji UEFA EURO 2020. Bukmacher TOTALbet oferuje swoim graczom darmowy zakład.

Freebet na mecz Polska vs Izrael w TOTALbet!
Freebet na mecz Polska vs Izrael w TOTALbet!

Darmowy zakład na żywo

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć freebet na zakłady live? Otóż wystarczy zagrać kupon online ze zdarzeniami z oferty przedmeczowej dokładnie za 99 PLN. Zakład taki musi jednak spełniać określone warunki. Oto one:

  • kurs zakładu SOLO lub AKO musi wynosić co najmniej 2,00;
  • kupon musi zawierać typ z przedmeczowej oferty meczu Polska – Izrael (10.06.2019 o godz. 20:45).
  • do promocji nie są zaliczane zakłady specjalne na wskazany powyżej mecz czy też oferta Totalboost.

WAŻNE! Otrzymany darmowy zakład o równowartości 50 PLN będzie musiał zostać wykorzystany na postawieniu kuponu na żywo, na którym znajdzie się wyłącznie zakład live na pojedynek Polska – Izrael!

Rejestracja konta online

Opisana powyżej promocja skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników serwisu online bukmachera TOTALbet. Nie masz jeszcze swojego konta?

Można zarejestrować je w każdej chwili na oficjalnym portalu wymienionego powyżej operatora. Cały proces rejestracji konta odbywa się przez Internet i zajmuje parę minut.

Jest też całkowicie bezpłatny. Mało tego za otworzenie internetowego konta bukmacherskiego można zgarnąć zakład bez depozytu o równowartości 10 PLN i bonus od pierwszej wpłaty – 100% do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0