Najbliższy weekend (23-24 listopada 2019) na skoczni imienia Adama Małysza w Wiśle-Malince nowy sezon zainaugurują skoczkowie narciarscy, którzy rozpoczną rywalizację o Kryształową Kulę po raz 41. w historii. Legalny bukmacher Fortuna przygotował z tej okazji dwie promocje dla swoich klientów.

Fortuna z dwoma promo na inaugurację sezonu skoków narciarskich w Wiśle!

Bonus na skoki w Fortunie online

„Pewniak” to nazwa pierwszej z promocji bukmacherskiej marki Fortuna na weekendowe zmagania podczas Pucharu Świata 2019/2020 w skokach narciarskich mężczyzn, które po raz kolejny zagoszczą w rodzinnej miejscowości Adama Małysza.

W jej ramach każdy uczestnik akcji może zgarnąć bonus bukmacherski o równowartości 20 PLN już za samo postawienie dwóch kuponów kwalifikujących, bez względu na to czy będą one trafione, czy jednak przegrane.

Aby tak się stało uczestnik opisywanej promocji bukmacherskiej musi pamiętać o spełnieniu kilku kryteriów, które są wypisane w regulaminie na oficjalnej stronie internetowej organizatora – www.eFortuna.pl.

  • minimum dwa zakłady postawione w dniach 23-24 listopada (sobota-niedziela);
  • kupony SOLO, AKO lub MAXIKOMBI z oferty przedmeczowej;
  • przynajmniej jeden typ na każdym z kuponów musi dotyczyć skoków narciarskich;
  • minimalna stawka każdego kuponu kwalifikującego to 20 PLN.

WAŻNE! Promocja „Pewniak” dotyczy wyłącznie zakładów, które zostaną rozstrzygnięte do godziny 23:59 w dniu 24 listopada 2019 roku, a bonus zostanie dopisany do konta uczestnika w dniu 25 listopada (poniedziałek).

Fortuna „Happy Hours” na skoki

To jednak nie wszystko. Wraca również promocja „Happy Hours na skoki”, która obowiązywała już w poprzedniej edycji Pucharu Świata i była dostępna w trakcie większości konkursowych weekendów.

Sprowadza się ona de facto do gry bez podatku, bo w przypadku, gdy kupon online okażę się wygrany, organizator akcji dorzuci dodatkowe 14%, co pokrywa w całości koszt podatku. Ale tylko przez jedną godzinę dziennie!

W przypadku zawodów Pucharu Świata w Wiśle mówimy o dwóch okienkach: od godziny 14:00 do godziny 15:00 w dniu 23.11.2019 (sobota) oraz od godziny 9:30 do godziny 10:30 w dniu 24.11.2019 (niedziela).

Opisana powyżej oferta dostępna jest dla klientów obstawiających za pośrednictwem serwisu online marki Fortuna lub w aplikacji mobilnej tej marki, którą można pobrać za darmo ze strony internetowej operatora.

Fortuna – kod promocyjny na darmowy zakład

Fortuna pakiet powitalny na start

Na osoby, które nie mają jest swojego internetowe konta bukmacherskie w Fortunie czeka również oferta powitalna, która składa się z trzech bonusów.

Tym podstawowy jest standardowy bonus od pierwszego depozytu. Premia wynosi 100% do kwoty maksymalnej 1 000 PLN. Ponadto nowo zarejestrowany gracz może skorzystać z zakładu bez ryzyka do 100 PLN.

Można sięgnąć również po darmowy zakład. Aby to zrobić należy wpisać w odpowiednią rubryka ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”, który uprawnia do odebrania freebeta 20 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0