Mierzi Cię podatek, który pomniejsza Twoje wygrane? forBET ma dziś coś, co może Ci się spodobać. Sprawdź szczegóły oferty specjalnej.

7 grudnia większe wygrane w forBET!
7 grudnia większe wygrane w forBET!

Siódma odsłona kalendarza adwentowego forBET, to bonus zwiększający wygrane aż o 14%! Kto i jak może po niego sięgnąć? Tłumaczymy wszystko krok po kroku.

Promocja skierowana jest do wszystkich osób posiadających konto u wspomnianego bukmachera. Będzie ona dostępna jednak tylko dzisiaj, w ściśle określonych godzinach!

Wystarczy, że pomiędzy 17:30 a 20:30, kiedy rozpocznie się spotkanie Juventusu Turyn z Interem Mediolan, postawisz zakład składający się z minimum trzech zdarzeń, a w razie wygranej otrzymasz ekstra bonus.

WAŻNE! Na kuponie musi znaleźć się zdarzenie specjalne „Wygrywaj +14%”, dzięki czemu zostaniesz automatycznie zakwalifikowany do udziału w akcji.

To w zasadzie wszystko, co musisz zrobić, żeby uzyskać premię w wysokości +14% do wygranego kuponu. Pamiętaj, że do akcji nie kwalifikują się zakłady na sporty wirtualne i zagrane za środki bonusowe.

Oczywiście niezbędne do skorzystania z promocji jest również posiadanie konta u legalnego bukmachera forBET. Bez tego udział w akcji nie będzie możliwy.

Możesz założyć je w każdej chwili bez wychodzenia z domu. Zajmie to dosłownie parę minut. Musisz też wiedzieć, że jest to absolutnie darmowe.

Co więcej, przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego możesz skorzystać też z ekskluzywnego kodu bonusowego. Wystarczy, że w odpowiedniej rubryce wpiszesz hasło: BETONLINE.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0