Każdy interesujący się filmem ma czasem przeczucie dotyczące Oscarów i nie tylko. Bukmacher Betfan ma dla swoich graczy bardzo wiele typów dotyczących hollywoodzkich produkcji i nie tylko!

Filmbet, czyli zakłady na filmy, Oscary w Betfan
Filmbet, czyli zakłady na filmy, Oscary w Betfan

Betfan obstawianie filmów

Filmbet to tylko nazwa umowna. Nie ma ani takiego bukmachera, ani działu u bukmachera Betfan, który właśnie tak by się nazywał. Nie zmienia to jednak faktu, że z serii Filmbet pojawia się wiele wpisów na stronie www.Betfan.pl, a każdy z nich to nowy typ do zagrania.

Bukmacher Betfan znany jest z tego, że wypuszcza bardzo wiele interesujących i nietypowych zakładów. Pozwala obstawiać pogodę, kierunki wyjazdowe Polaków w wakacje i tak dalej. A to wszystko legalnie i z możliwością wygrywania prawdziwych pieniędzy.

Nowy kod promocyjny BetClic 2019

Zakłady specjalne Betfan

jeżeli jeszcze przed nominacjami do Oscara chcemy zagrać na jakiś konkretny film albo szukamy czegoś naprawdę jedynego w swoim rodzaju, dział „Rozrywka” na www.Betfan.pl może nas tylko pozytywnie zaskoczyć.

I nie chodzi tutaj tylko i wyłącznie o stawianie na to, kto zdobędzie tytuł najlepszego aktora czy aktorki. W Betfan typerzy dostają znacznie więcej możliwości, a to wszystko zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.

Jeżeli interesują nas zakłady specjalne w Betfan, musimy mieć darmowe konto u tego bukmachera. Tylko w ten sposób możliwe jest obstawianie i ewentualne wygrywanie pieniędzy.

Kod promocyjny Betfan i bonus ekstra na start!

Rejestracji można dokonać w każdej wolnej chwili. Jak to się robi? Wystarczy wejść na www.Betfan.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Ostatni krok to podanie kodu promocyjnego BETFAN – zapewnia on nawet 100 złotych jako zakład bez ryzyka!

A to jeszcze nie wszystko! Nowo zarejestrowani mogą w Betfan zgarnąć łącznie nawet 3000 złotych za depozyty! To jedyna taka oferta dostępna u legalnego bukmachera!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0