Tylko w sobotę 1 grudnia możesz odebrać w Etoto darmowy zakład o wartości 10 PLN! Jak to zrobić?

Etoto z freebetem na 1 grudnia!
Etoto z freebetem na 1 grudnia!

Dzisiejsza akcja to pierwsza oferta specjalna z okazji promocji świątecznej, która przybrała formę kalendarza adwentowego i potrwa aż do 26 grudnia!

Pamiętaj jednak, że opisywany freebet o wartości 10 PLN będzie dostępny TYLKO dzisiaj. Jutro i w kolejnych dniach Etoto będzie proponować innego rodzaju niespodzianki. Codziennie nowe!

Zdobycie darmowego zakładu nie wymaga od nas praktycznie żadnego wysiłku, bo trudno za taki uznać konieczność zalogowania się na swoje konto w aplikacji mobilnej legalnego bukmachera Etoto i zgodę na przyjęcie darmowych środków.

Na wykorzystanie gratisowych 10 PLN masz dokładnie trzy doby, czyli innymi słowy aż 72 godziny. Patrząc na bogactwo weekendowej oferty nie powinno Ci to sprawić najmniejszych problemów.

Zwłaszcza, że freebet możesz wykorzystać na dowolną dyscyplinę. Tylko dziś masz do wyboru m.in. mecze Lotto Ekstraklasy, Puchar Świata w skokach narciarskich, Klubowe Mistrzostwa Świata w siatkówce czy KSW 46!

Jeśli jesteś zainteresowany opisywaną ofertę, ale nie masz jeszcze konta w Etoto lub nie posiadasz aplikacji mobilnej, to pamiętaj, że założysz jest na stronie www.Etoto.pl!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0