Warto poznać kod promocyjny 2019, który pozwala na to, by odebrać u bukmachera Etoto bonus powitalny. Nie macie jeszcze konta? W takim razie ten wpis powinien was zainteresować!

Etoto bonus powitalny. Kod promocyjny 2019
Etoto bonus powitalny. Kod promocyjny 2019

Kod promocyjny na bonus w Etoto

Rejestracja w Etoto dostępna jest dla wszystkich pełnoletnich, którzy chcieliby rozpocząć przygodę z obstawianiem meczów przez internet. Strona dostępna jest cały czas, a konto da się założyć w każdej wolnej chwili.

Jak każdy szanujący się legalny bukmacher, Etoto przygotował nie jeden, ale kilka bonusów na start. Dwa z nich przyznawane są za depozyty, natomiast jeden to tak zwana premia bez wpłaty!

Aby odebrać środki za darmo od Etoto, wystarczy podać specjalny kod promocyjny. Na ten moment brzmi on „ETOTO20FREE„.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto mieć na uwadze, że bonus bez depozytu dostępny jest w przypadku Etoto jedynie w oficjalnej aplikacji. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, czy jest Etoto na smartfony, możecie sprawdzić to w każdej chwili!

Czy premia na start dostępna jest dla wszystkich? Tak, ale tylko pod warunkiem, że dana osoba wcześniej nie posiadała konta w Etoto. Każdy ma bowiem możliwość zgarnięcia tylko jednego prezentu powitalnego!

Gdzie dokładnie można dokonać rejestracji w Etoto? Sprawa jest bardzo prosta – wchodzicie na www.Etoto.pl, wypełniacie formularz i gotowe!


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0