Tylko przez trzy godziny można skorzystać ze oferty specjalnej legalnego bukmachera Totolotek z okazji Blue Monday, najbardziej depresyjnego dnia w roku!

Do 200 PLN od Totolotka na Blue Monday!
Do 200 PLN od Totolotka na Blue Monday!

Akcja specjalna, która ma poprawić humor klientom Totolotka, trwa tylko pomiędzy godziną 13:00 a 16:00 w poniedziałek 21 stycznia, więc jest naprawdę mało czasu na skorzystanie z niej.

Nie ma natomiast żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o krąg uprawnionych osób. Bonus reload dostępny jest dla wszystkich klientów marki, którzy posiadają swoje konto internetowe.

Każdy uczestnik akcji może skorzystać jednak tylko z jednej premii , której wysokość to 50% od pierwszej w dniu dzisiejszym wpłaty. Maksymalny kwota bonusu to 200 PLN, przy wpłaci 400 PLN lub większej.

Jednak nie jest to tylko akcja dla „bogaczy”. Mogą w niej wziąc udział również gracze, którzy takimi środkami nie dysponują. Promocją objęte są wszystkie depozyty począwszy od 20 PLN (premia = 10 PN).

Przyznane przez Totolotka ekstra środki na grę muszą być wykorzystane w zakładach sportowych w przeciągu 30 dni, a kupon promocyjny musi zawierać co najmniej jedno zdarzenie o kursie minimalnym 2,00.

Zainteresowała Cię opisywana oferta, ale nie masz jeszcze swojego konta w Totolotku? Nic straconego, możesz otworzyć je w każdej chwili w dosłownie parę minut.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0