Legalny bukmacher LvBET na finiszu piłkarskiego sezonu przygotował dla swoich graczy specjalną promocję, w ramach której można zdobyć bonus od depozytu. Zainteresowany szczegółami?

Do 200 PLN bonusu w LvBET. Tylko do 12 maja!
Do 200 PLN bonusu w LvBET. Tylko do 12 maja!

Bonus od depozytu

Tytułowa promocja potrwa do godziny 23:59 w dniu 12 maja (niedziela). W jej ramach każdy użytkownik serwisu online bukmachera LvBET może zgarnąć premię o równowartości 200 PLN.

W tym wypadku mowa o bonusie od pierwszej wpłaty we wskazanym okresie, który będą mogły otrzymać wszystkie osoby, które w przeszłości dokonały przynajmniej jednego depozytu.

Jaka jest wysokość tej premii? Mowa o równowartości 50% wpłaty do kwoty maksymalnej 200 PLN, co oznacza, że po maksa sięgną osoby wpłacające minimum 400 PLN.

To nie oznacza jednak, że z opisywanej promocji nie będą mogły skorzystać również osoby z mniejszym budżetem. Bonus zostanie bowiem przyznany już za wpłaty na konto online w wysokości 25 PLN.

Oferta powitalna

Nie masz jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w LvBET, a co za tym idzie nie możesz skorzystać z promocji dla stałych klientów? Pamiętaj, że u wskazanego bukmachera znajdziesz też coś dla nowych graczy.

Po zarejestrowaniu się w serwisie online LvBET możesz liczyć na ofertę dedykowaną nowym klientów. W chwili obecnej jest to bonus od pierwszej wpłaty (100% do 1 000 PLN) oraz premia za drugi depozyt (50% do 500 PLN).

Rejestracja konta online

Samo założenie konta u legalnego bukmachera przez Internet nie powinno stanowić większego problemu. Wystarczy mieć ukończone 18 lat i odwiedzić oficjalny portal marki.

Tam należy wypełnić specjalny formularz rejestracji, w którym wymagane są podstawowe dane osobowe i skany dowodu tożsamości w celu ich weryfikacji.

W zasadzie to wszystko. Można jeszcze opcjonalnie wpisać, w przeznaczonej do tego rubryce, ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE”, za który otrzymasz darmowy zakład 20 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0