Czy warto rejestrować konto u bukmachera ze względu na bonusy dla nowych graczy?

Założenie konta nie trwa zbyt wiele czasu. Zasadniczo jest to proste zadanie do wykonania itd. Przed Tobą niedługo taka właśnie czynność? Postanowiłeś bowiem założyć konto w jednym z podmiotów hazardowych? Jak już taka decyzja została podjęta, to warto zdecydować się na najlepsze firmy bukmacherskie. Czyli m.in. takie, które zapewniają znakomite warunki na start…

Topowe podmioty hazardowe w naszym kraju

Znowu masz twardy orzech do zgryzienia odnoszący się do tego zagadnienia? W jakich firmach hazardowych warto zatem obstawiać? Pamiętaj, że bonusy… nie są tutaj najważniejsze. Przede wszystkim liczy się bowiem legalność. Na szczęście w Polsce nie brakuje podmiotów hazardowych, które działają nie tylko zgodnie z przepisami, ale także są hojne. Na pierwszy plan wysuwa się STS. Warto zaznaczyć, że ta topowa firma hazardowa świadczy swoje usługi na rzecz Klientów już od 1997 roku. Wszystko dokładnie za Ciebie tutaj sprawdziliśmy. Ewidentnie jest to legalna firma bukmacherska. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Na pewno są to oferowane bonusy. A najlepsi bukmacherzy w Polsce zapewniają tutaj znakomite warunki. Warto mieć tego świadomość. Jeśli zatem szukasz profesjonalnego bukmachera online, to warto zwracać uwagę na to, jakie promocje na start są dostępne. STS zapewnia zaś sporo opcji. W tym momencie główny bonus tego bukmachera to 1500 PLN. Poza tym możesz np. zainkasować zakład bez ryzyka 100 PLN.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Czy warto mieć konto w Fortunie? Zdecydowanie tak!

Eksperci polecają także ten podmiot hazardowy. Wszak Fortuna ma generalnie bardzo podobne walory, co STS. Tak samo jest przecież legalna. Co ważne, doświadczenia jej nie brakuje. Fortuna oferuje swoje usługi na rynku zakładów wzajemnych w Polsce już od 1996 roku. Czyli nawet nieco dłużej niż STS. Jeśli chodzi o legalność, to możesz być spokojny. Wszak ta firma bukmacherska nie figuruje w Rejestrze Domen Zakazanych itd. A to ważna sprawa. Dodatkowo możesz zainkasować szereg promocji. Wymagana jest tutaj oczywiście rejestracja z bonusem w Fortunie. W trakcie zakładania konta warto zadbać o wpisanie we właściwe pole stosownego kodu promocyjnego. Okazuje się, że ta firma bukmacherska zapewnia m.in. bonus bez depozytu. Jeśli założysz konto plus zadbasz o kod promocyjny, to zainkasujesz 20 PLN. Inna promocja to zwrot za pierwszy przegrany kupon. Tutaj trzeba mieć konto oraz wpłacić depozyt. Jak zagrasz i przegrasz, to nie ma aż tak dużego problemu. Wszak możesz liczyć na zwrot do 600 PLN. Jest on zapewniany przez firmę bukmacherską Fortuna.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Co oferuje Betfan?

Także sporo atrakcji. Jak zatem masz już konta w STS oraz Fortunie, to dobrze byłoby pomyśleć o tym podmiocie hazardowym. Obecnie Betfan zapewnia cashback do 600 PLN. Dodatkowo możesz zainkasować zakład bez ryzyka w kwocie 70 PLN. Wystarczy tylko wpisać właściwy kod w czasie rejestracji. Jeśli zaś zostaniesz z Betfan na dłużej i dokonasz drugiej wpłaty, to będzie ona podwojona do poziomu 1000 PLN.

5 / 5. Ocen: 1