Fani Premier League nie mogą narzekać na brak emocji. To w końcu liga uważana za najlepszą na świecie. Ale bukmacher TOTALbet postanowił dorzucić do pieca i przygotował specjalną ofertę na najbliższą kolejkę zmagań pod okiem Jej Królewskiej Mości!

Promocja na ligę angielską w TOTALbet!
Cashback na Premier League!

Mowa o promocji  „CASHBACK PREMIER LEAGUE 200 ZŁ” , która skierowana jest do wszystkich klientów wspomnianej na wstępie marki bukmacherskiej. Do wzięcia w niej udziału niezbędne jest posiadanie internetowego konta, ale jego założenie nie zajmuje wiele czasu i odbywa się w całości online.

Swoje konto możesz zarejestrować na oficjalnej stronie internetowej TOTALbet, gdzie znajdziesz też darmową aplikację mobilną i ofertę powitalną, w skład której wchodzą zakład bez depozytu i bonus od pierwszej wpłaty.

Wróćmy jednak do weekendowej oferty specjalnej na Premier League, która powtarza się co jakiś czas i pozwala nieco zmniejszyć ryzyko związane z zakładami bukmacherskimi. W razie porażki można bowiem odzyskać część stawki aż do 200 PLN.

Część, a tak dokładniej to równo 50% wkładu. Przy czym mamy do czynienia z kwotą minimum, która pozwala na odebranie cashbacku za pierwszy, nietrafiony kupon na zmagania w angielskiej ekstraklasie. Mowa o kwocie 50 PLN.

WAŻNE! Zwrot stawki dotyczy tylko jednego kuponu postawionego zgodnie z regulaminem w terminie 2-4 lutego. Musi być to zakład o kursie minimalnym 2,00!

Tym razem nie trzeba zgłaszać się po odbiór należnego cashbacku. Trafi on na kontro graczy automatycznie. Trzeba jednak pamiętać, że przed wypłaceniem na konto bankowe należy go obrócić trzykrotnie w zakładach sportowych.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0