Już dziś, w piątek 2 sierpnia, wystartuje 3. kolejka rozgrywek PKO Ekstraklasy. Z tej okazji legalny bukmacher TOTALbet przygotował promocję dla swoich graczy.

Cashback na polską ekstraklasę w TOTALbet!

Cashback do 200 PLN

Udział w opisywanej akcji mogą wziąć jedynie użytkownicy posiadający internetowe konto bukmacherskie w serwisie marki TOTALbet, legalnego operatora zakładów sportowych online.

Kolejnym krokiem jest postawienie kuponu, który spełnia warunki promocji „Cashback Na Ekstraklasę”, w ramach której w razie przegranej można odzyskać nawet 200 PLN.

Jakie to warunki? Wszystkie zostały opisane w regulaminie, który znajduje się na portalu bukmachera. Do najważniejszych można zaliczyć następujące punkty:

  • kupon musi zostać postawiony w dniach 2-5 sierpnia;
  • zakłady wyłącznie z oferty live lub przedmeczowej na 3. kolejkę PKO Ekstraklasy;
  • minimalna stawka – 50 PLN;

W razie, gdy pierwszy kupon spełniający wszystkie warunki zostanie przegrany, gracz otrzyma od organizatora zwrot 50% wkładu do kwoty 200 PLN maksimum w formie bonusu bukmacherskiego.

Cashback zostanie zaksięgowany na koncie bonusowym uczestnika akcji i podlegać będzie obrotowi w zakładach sportowych zanim będzie mógł zostać wypłacony na konto gracza.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Freebet na start

Przypominamy, że marka TOTALbet ma także promocje dla nowo zarejestrowanych graczy. Pierwszy bonus można zgarnąć już za samo założenie konta i jego pełną weryfikację.

Mowa o freebecie 10 PLN, który można zgarnąć po założeniu konta w serwisie bukmacherskim i przesłaniu skanów dowodu tożsamości w celu weryfikacji.

To jednak nie wszystko. Każdy nowy klient może również liczyć na standardową premię od pierwszej wpłaty. Obecnie to bonus 100% do 500 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018.

0 / 5. Ocen: 0