Na rynku zakładów bukmacherskich aż roi się od nowych podmiotów hazardowych. Nietrudno zauważyć, że powstają one niczym grzyby po obfitym deszczu. Jakie firmy bukmacherskie są jednak najlepsze? Które z nich w rozmaitych rankingach popularności plasują się na podium?

STS

Obecnie to najbardziej popularna firma bukmacherska w Polsce. Działa ona nie tylko u nas. Warto już na samym początku dzisiejszego artykułu zaznaczyć, że STS to w pełni legalny podmiot hazardowy. W końcu ta firma bukmacherska posiada wszelkie niezbędne dokumenty. A te papiery są natomiast konieczne do oferowania zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Co jeszcze się tutaj liczy? STS to firma bukmacherska, która zapewnia świetne usługi. Chodzi o bogatą ofertę i znakomite kursy. Jeśli chodzi o bonusy, to także nikt nie narzeka na ten aspekt. Wszak możesz np. zdecydować się na promocję bez depozytu. Aby z niej skorzystać, należy zaś tylko założyć konto i wpisać kod promocyjny. Dzięki temu zdobędziesz, bez większego wysiłku, 25 PLN.

Co jeszcze jest zaś oferowane przez tego bukmachera? To także podwojenie depozytu. Jeśli zaś zdecydujesz się na ten bonus, to możesz zainkasować dokładnie 100% do 1200 PLN. Jakie są warunki obrotu tymi bonusami? Trzeba zagrać za trzykrotność sumy zaoferowanej przez STS (po kursie minimalnym wynoszącym w tym przypadku 1,91). Jeśli chodzi o obrót, to wliczają się do niego jedynie kupony, które okażą się wygrane w ostatecznym rozrachunku.

Fortuna

Coraz więcej osób decyduje się na tego bukmachera. I bardzo słusznie. Wszak ta firma bukmacherska także jest legalna. Możesz tam grać bez żadnych obaw. Dodatkowo Fortuna zapewnia świetne kursy i hojną ofertę. Bonusy? Także są atrakcyjne. Wszak masz okazję m.in. zdecydować się na zakład bez ryzyka do 600 PLN. Jak zaś z niego skorzystać? Wystarczy tylko założyć konto oraz wpłacić premierowy depozyt. Od jego wysokości zależy wartość bonusu. Jeśli masz zatem takie możliwości, to warto w całości wykorzystać promocję od tego bukmachera. Co jeszcze jest oferowane? To także bonus bez depozytu.

Obecnie Fortuna oferuje na tej płaszczyźnie dokładnie 20 PLN. Aby skorzystać z tej promocji, musisz tylko założyć konto oraz wpisać kod promocyjny. Warto zaznaczyć, że ta firma bukmacherska jest sponsorem High League. Niedługo kolejna edycja tego show. Jeśli chcesz obstawiać walki osób znanych przede wszystkim ze świata social media, to warto zarejestrować się w Fortunie. Tylko tam są bowiem oferowane zakłady na High League.

Warto mieć konto także w Betfan

Kolejnym godnym polecenia bukmacherem jest Betfan. Czy ta firma jest legalna? Tak. I to już od 2018 roku. Warto podkreślić, że ten podmiot hazardowy zapewnia świetne bonusy. Możesz liczyć na cashback do 600 PLN, czy zakład bez ryzyka (70 PLN), a nawet darmowy typ Sport Betfan. Co jeszcze jest oferowane? To podwojenie kolejnego depozytu. Ta promocja także jest hojna. Wszak masz okazję zainkasować bonus 100% do 1000 PLN. Należy zaznaczyć, że ten bukmacher to znakomite kursy oraz bogata oferta (nie tylko pod kątem wydarzeń sportowych, ale także rozrywkowych).

5 / 5. Ocen: 1