W LOTTO Ekstraklasie trwa runda finałowa, która wyłoni medalistów oraz spadkowiczów. Ścigają się też bukmacherzy, którzy przygotowali dla swoich graczy specjalne promocje.

10 PLN od Fortuny

Klienci legalnego bukmachera Fortuna mogą w ten weekend liczyć na bonus o równowartości 10 PLN, jeśli tylko postawią trzy kupony przedmeczowe spełniające warunki opisywanej akcji.

Jakie to warunki? Każdy z tych zakładów musi zostać zawarty poprzez aplikację mobilną bukmachera za minimum 10 PLN. Na każdym musi znaleźć się co najmniej jedno zdarzenie na LOTTO Ekstraklasę.

Nie masz jeszcze swojego iKonta, która umożliwia pobranie aplikacji mobilnej i postawienie promocyjnych zakładów? Założysz je na oficjalnym portalu marki.

Podczas wypełniania formularza rejestracji można również wykorzystać ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu nowi gracze mogą zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej.

Fortuna kod promocyjny: BETONLINE

+14% od LvBET

W analogicznym okresie, a więc od 26 do 28 kwietnia, z oferty specjalnej dla użytkowników aplikacji mobilnej będą mogły skorzystać osoby grające u bukmachera online LvBET.

Gracze tej marki mogą liczyć na bonus +14% do wygranych. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów na 33. kolejkę piłkarskiej LOTTO Ekstraklasy, która startuje już dziś, w piątek.

Dzięki premii w wysokości +14% klienci LvBET będą mogli cieszyć się z wygranych, tak jakby nie były one objęte ryczałtowym podatkiem od zakładów wzajemnych.

Aplikacje mobilne bukmacherów

Jeszcze kilka lat temu polscy fani zakładów sportowych mogli tylko pomarzyć o legalnym obstawianiu przez Internet. Dziś jest to już normą i coraz trudniej wyobrazić sobie bukmachera, który nie posiada swojej aplikacji mobilnej.

Oprogramowanie na urządzenia mobilne jest już niemal koniecznością. Zapewnia ono dużą wygodę, co jest głównym powodem popularności apek na Androida czy iOS.

Ich instalacja często wiąże się również z otrzymywaniem dedykowanych ofert specjalnych czy bonusów, więc tym bardziej warto je instalować. Zwłaszcza, że jest to całkowicie darmowe.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

0 / 5. Ocen: 0