Fortuna reaktywowała ofertę specjalną, w ramach której gracze tej marki mogą zgarnąć specjalną premię za zachęcenie znajomych do rejestracji konta bukmacherskiego i aktywności na nim.

Bonus za przyprowadzenie kumpla w Fortunie!

Bonus za przyjaciela

Na czym dokładnie polega akcja? Otóż każda osoba posiadająca internetowe konto bukmacherskie w Fortunie (tzw. iKonto) może wysłać zaproszenie do swoich znajomych, a jeśli co zdecydują się dołączyć do gry, polecający może zgarnąć bonus aż do 100 PLN od każdego nowego i aktywnego gracza.

Wysokość premii uzależniona jest od kwoty za jaką zagra znajomy w okresie 60 dni od rejestracji dokonanej za pośrednictwem przesłanego linku. Przy czym zaliczane są tylko kupony o kursie minimalnym 3,00 lub wyższym.

Maksymalny bonus za zaproszenie kumpla można uzyskać, jeśli ten dokona obrotu we wskazanym terminie na poziomie 600 PLN lub wyższym. Przy mniejsze sumie można załapać się na premię 10, 30 lub 50 PLN.

Należne środki, które podlegają obrotowi w zakładach sportowych, zostaną przyznane po zakończeniu 60-dniowego okresu, liczonego od dnia rejestracji znajomego.

Wszelkiej inne szczegóły opisywanej promocji znajdują się w regulaminie, który można znaleźć na oficjalnym portalu marki.

Freebet 20 PLN w Fortunie; Kod: BETONLINE

Rejestracja konta online

Nie masz jeszcze swojego iKonta w Fortunie, ale chciałbyś je założyć niezależnie od opisywanej promocji, na własnych warunkach? W tym celu wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową Fortuny, gdzie znajduje się specjalny formularz.

Należy w nim podać podstawowe dane osobowe, które umożliwią weryfikację tożsamości. Podczas jego wypełniania można wpisać również ekskluzywny kod promocyjny, dzięki któremu można zgarnąć darmowy zakład już za samo otworzenie konta.

Oferta na start

Poza wspomnianym powyżej freebetem 20 PLN na nowych graczy czekają także inne oferty, wchodzące w skład tak zwanego pakietu powitalnego, który dedykowany jest osobom, które zdecydowały się dołączyć do gry. W sumie można zgarnąć równowartość 1 120 PLN.

Składa się na to, poza już wspomnianym darmowym zakładem, również bonus od pierwszego depozytu do 1 000 PLN oraz zakład bez ryzyka do 100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0