Totalbet ma dla swoich graczy ciekawą propozycję. Każdy, kto zagra cztery kuponu na Turniej Czterech Skoczni, otrzyma 50 PLN bonusu na obstawianie!

Bonus za cztery kupony na Turniej Czterech Skoczni!
Bonus za cztery kupony na Turniej Czterech Skoczni!

Totalbet bonus na obstawianie

Oferta specjalna jest dostępna dla każdej osoby zarejestrowanej na stronie legalnego bukmachera Totalbet. Nie można z niej skorzystać, jeśli nie odebrało się jeszcze bonusu powitalnego oraz premii na start za pierwszą wpłatę.

50 PLN trafi do graczy, którzy w okresie trwania Turnieju Czterech Skoczni postawią minimum cztery kupony bukmacherskie za stawkę 25 PLN. Zakłady muszą być związane z 67. edycją TCS.

Tylko kupony rozstrzygnięte do 7 stycznia 2019 do godziny 2.00 będą brane pod uwagę w ofercie. Gracz po bonus musi zgłosić się drogą e-mailową do organizatora. Szczegóły na ten temat dostępne są w regulaminie promocji.

Konkurs na Turniej Czterech Skoczni

Uwaga! W trakcie trwania tej akcji gracz może postawić maksymalnie jeden taki sam kupon. Oznacza to, że cztery identyczne propozycje nie będą się liczyły!

W promocji można stawiać nie tylko na konkursy główne TCS, ale również na zakłady specjalne, kwalifikacje i tym podobne.

Nowo zarejestrowane osoby w Totalbet nadal mają prawo do tego, by odebrać bonus bez depozytu oraz skorzystać z innych ciekawych akcji na start.

Aktualna promocja powitalna dostępna jest na www.Totalbet.pl!


0 / 5. Ocen: 0