Już dziś, w piątek 18 stycznia, rozpoczynamy weekend ze skokami narciarskimi w Zakopanem. Z tej okazji legalny bukmacher forBET przygotował specjalną promocję!

Bonus od forBET za samo założenie konta!
Bonus od forBET za samo założenie konta!

Mowa o bonusie 20 PLN, który może zgarnąć każdy nowy klient marki forBET bez konieczności dokonywania wpłaty własnych środków. Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tej oferty?

Naprawdę niewiele. Tak naprawdę wszystko sprowadza się do wypełnienia formularza rejestracyjnego na oficjalnej stronie internetowej forbET, gdzie poza danymi osobowymi należy dołączyć skany dowodu tożsamości.

To tyle. Po wykonaniu tych czynności i pozytywnej weryfikacji darmowy zakład trafi automatycznie na konto gracza, bez konieczności zgłaszania się po należną premie za pośrednictwem e-maila czy czatu.

Musi on zostać wykorzystany na zakłady sportowe z oferty forBET w przeciągu 7 dni od momentu jego zaksięgowania. Kupon postawiony za freebet musi spełniać jeden warunek – kurs minimalny 2,00.

WAŻNE! Do skorzystania z opisywanej oferty promocyjnej uprawnione są wyłącznie osoby, które zarejestrują swoje konto u legalnego bukmachera w dniach 18-20 stycznia.

Nowi klienci mogą skorzystać też ze standardowego pakietu powitalnego oraz wykorzystać podczas rejestracji specjalny kod promocyjny. W tym celu należy wpisać w specjalnej rubryce hasło: BETONLINE.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0