Do godziny 23:59 w dniu 9 września klienci marki LvBET mogą odebrać specjalny bonus od depozytu, przygotowany przez operatora z okazji eliminacyjnych meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Bonus do 200 PLN w LvBET. Tylko do 23:59 w dniu 9 września!

Reload bonus LvB

Z tytułowej promocji skorzystać mogą wszyscy klienci legalnego bukmachera LvBET, którzy zarejestrowali swoje internetowe konto na portalu marki i dokonali w przeszłości co najmniej jednego depozytu.

To jednak nie wystarczy, żeby żeby zgarnąć dodatkowe środki na grę w zakładach wzajemnych w ramach opisywanej w niniejszej notce promocji „Bonus do 200 PLN”?

W trakcie trwania akcji, a więc do godziny 23:59 w dniu 9 września (poniedziałek), należy dokonać depozytu na swoje konto online w serwisie wskazanego bukmachera. Minimalna kwota uprawniająca do zgarnięcia bonusu to 25 PLN.

Wysokość przyznanej premii bukmacherskiej uzależniona jest od wielkości wpłaty. Mowa o 50% do maksimum 200 PLN. Tym samym maksymalny bonus otrzymają gracze, którzy zdecydują się wpłacić minimum 400 PLN.

Więcej szczegółów zawiera regulamin promocji, znajdujący się na oficjalnej stronie internetowej organizatora – www.LvBET.pl.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Pakiet powitalny LvBET

Na osoby, które nie posiadają jeszcze konta online w LvBET, ale zamierzają je założyć czekają inne promocje bukmacherskie. Mowa o bonusach od dwóch pierwszych wpłat i darmowym zakładzie.

Zdobycie freebeta o równowartości 20 PLN już za samo założenie konta możliwe jest za sprawą kodu promocyjnego, który można wpisać przy rejestracji. Jego treść to: BETONLINE.

Ponadto w ramach oferty powitalnej można jeszcze zgarnąć premię w wysokości 100% do 1 000 PLN i 50% do 500 PLN, kolejno od pierwszego i drugiego depozytu.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0