Bonusy bez depozytu to jeden z najpopularniejszych sposobów przyciągnięcia do siebie nowych klientów przez firmy bukmacherskie. Po taki instrument, rzadko stosowany na polskim rynku, sięgnął też TOTALbet. Z tego tekstu dowiesz sięgnąć po dodatkowe środki na grę.

Legalny bukmacher TOTALbet oferuje wszystkim nowym klientom Freebet 25 PLN bez konieczności wpłaty własnych środków pieniężnych, zapisywania się do promocji czy wpisania jakiegokolwiek kodu promocyjnego!

Swoista premia powitalna przyznawana jest automatycznie wszystkim posiadaczom konta w TOTALbet, którzy przeszli pozytywnie banalny proces rejestracji i weryfikacji danych, która sprowadza się do przesłania skanów dokumentu tożsamości, czego wymagają od firm bukmacherskich przepisy polskiego prawa.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

TOTALbet wdarł się na polski rynek zakładów sportowych przebojem i staje się coraz popularniejszy dzięki bogatej ofercie i atrakcyjnym na tle krajowej konkurencji kursom, które chwalą sobie nawet profesjonalni gracze.

Oferta specjalna „bonus bez depozytu” jest ograniczona czasowo. Obecnie nie znamy daty jej zakończenia, ale może nastąpić to w każdej chwili, więc zdecydowani nie powinni zwlekać z założeniem konta opisywanego w niniejszym tekście bukmachera.

Formularz rejestracyjny TOTALbet nie różni się od innych i jego wypełnienie jest naprawdę proste i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Szczegóły na stronie internetowej www.Totalbet.pl


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0