Już w najbliższy piątek czeka nas szaleństwo związane z Black Friday, które nie ominęło również zakładów bukmacherskich. Jedną z licznych promocji na ten dzień można znaleźć u legalnego bukmachera BetClic Polska.

Black Firday w BetClic!

Black Friday w BetClic bez podatku

Co dokładnie przygotował bukmacher BetClic dla swoich graczy? Mowa o promocji, w ramach której uczestnik akcji może zgarnąć bonus o równowartości potrąconego podatku (12%) do równowartości maksymalnie 100 PLN.

Przykładowo: Stawiając zakłady za 500 PLN dokładnie 60 PLN zostanie potrącone na podatek i właśnie tę kwotę organizator opisywanego promo zwróci w formie bonusu bukmacherskiego.

Aby tak się stało trzeba pamiętać o spełnieniu warunków, jakie wynikają z regulaminu promocji bukmachera. Tym razem nie zapisano w nim stawki minimalnej, ale jest kurs minimalny, który wynosi 1,50.

W BetClic bonus „BLACK FRIDAY: ZWRACAMY PODATEK!” będzie aktywna w piątek 29 listopada, a należne premie zostaną wypłacone do wtorku 3 grudnia 2019 roku.

W grę wchodzą zarówno zakłady na żywo, jak i te przedmeczowe. Nie ma też znaczenia czy zakład będzie singlem, czy zakładem wielokrotnym.

WAŻNE! Dołączenie do akcji wymaga kliknięcia w banner „DOŁĄCZ TUTAJ” na oficjalnej stronie bukmachera BetClic.

Nowy kod promocyjny BetClic 2019

BetClic kod promocyjny

Udział w opisanej powyżej promocji może wziąć każdy użytkownik, który ukończył 18 lat i posiada internetowe konto bukmacherskie na portalu internetowy wskazanego operatora zakładów wzajemnych.

Każdy nowo zarejestrowany gracz może liczyć na ofertę powitalną. Wystarczy wpisać w formularzu specjalny kod promocyjny, który uprawnia do skorzystania z bonusu dla nowych graczy.

W chwili obecnej wpisując kod promocyjny o treści KOD510 można otrzymać cashback 100% (stawka minus podatek) na pierwszy zakład do kwoty maksymalnej 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0