Finały UEFA EURO 2020 rozpoczną się w połowie czerwca, ale już w marcu reprezentacje w nich uczestniczące rozpoczną przygotowania do nich. To wówczas odbędą się pierwsze w 2020 roku zgrupowania i mecze towarzyskie. Biało-Czerwoni zmierzą się podczas nich między innymi z Ukrainą i właśnie wejściówki na ten mecz można wygrać w konkursie legalnego bukmacher STS.

Bilety na kadrę do wygrania w STS!

W STS do wygrania bilety na kadrę

Przechodząc od razu do rzeczy, już na wstępie należy wspomnieć o tym, że udział w konkursie „Polska-Ukraina. Akcja rankingowa” mogą wziąć tylko osoby posiadające internetowe konto bukmacherskie w serwisie online marki STS.

Ważne jest również to, żeby pamiętać, że przed postawieniem kuponu online w ramach akcji należy się do niej zapisać na podstronie promocji. Dopiero wówczas gracz będzie zdobywał punkty do rankingu, na podstawie którego zostaną przyznane nagrody.

Na czym właściwie polega konkurs bukmacherski z okazji meczu Polska – Ukraina? Już tłumaczymy. W telegraficznym skrócie wygląda to tak:

Udział w opisywanej akcji bierze każdy kupon postawiony za minimalną stawką 5 PLN o kursie na poziomie co najmniej 1,50. Za wygrany zakład gracz otrzymuje liczbę punktów równą sumie: stawka x 0,88 x kurs, a za przegrany kupon zgodnie ze wzorem: stawka x 0,88.

WAŻNE! Do rankingu zaliczane są wyłącznie wszystkie kupony kwalifikujące postawione w dniach 2-8 marca, a więc od poniedziałku do niedzieli.

Co z nagrodami? Na nie mogą liczyć uczestnicy, którzy znajdą się w TOP 15 konkursu bukmachera STS. Otrzymają one podwójne zaproszenie na mecz Polska – Ukraina, który odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie w dniu 31 marca.

bez depozytu sts online
STS online bonus bez depozytu 29 PLN za darmo

STS pakiet powitalny

Osoby, które nie mają jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego na portalu STS po jego założeniu nie tylko będą mogły wziąc udział w konkursie, ale także skorzystać ze specjalnej oferty powitalnej.

W chwili obecnej składają się na nią bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1 200 PLN oraz darmowy zakład bez depozytu. W pierwszym przypadku wysokość premii zależy od wielkości depozytu. W drugim, od wpisanego kodu promocyjnego.

Mowa o kodzie promocyjnym, którego można użyć tylko na etapie rejestracji konta online. Po wpisaniu hasła o treści „BETONLINE” można zgarnąć freebet 29 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0