5 i 6 dzień listopada na piłkarskich boiskach upłynie nam pod znakiem rywalizacji w 4. kolejce fazy grupowej rozgrywek UEFA Champions League. Legalny bukmacher BetFan przygotował z tek okazji dla swoich graczy specjalny bonus.

BetFan z cashbackiem na Ligę Mistrzów!

BetFan cashback na Ligę Mistrzów

W akcji, której poświęcony jest ten tekst, mogą wziąć udział wszyscy klienci wskazanej na wstępie marki, którzy posiadają swoje bukmacherskie konto online na oficjalnej stronie internetowej organizatora – www.BetFan.pl.

Oferuje on swoim graczom cashback, czyli zwrot stawki o równowartości połowy wniesionej stawki, jeśli pierwszy kupon postawiony w dniu 5 listopada (wtorek) na zmagania w Lidze Mistrzów UEFA okaże się przegrany.

Musi on jednak spełniać określone warunki:

  • stawka – dokładnie 999 PLN z salda głównego;
  • trzy zdarzenia z wtorkowej oferty na Ligę Mistrzów UEFA;
  • tylko oferta przedmeczowa;
  • kurs minimalny każdego z typów – 1.50;
  • bez zdarzeń typu „zakład bez remisu”, „X wygra nie ma zakładu”;
  • zakłady systemowe nie kwalifikują się do promocji;
  • wszystkie zdarzenia muszą zostać rozliczone do godziny 23:59 w dniu 5 listopada.

W przypadku, gdy kupon spełniający wszystkie regulaminowe warunki zostanie przegrany, gracz może liczyć na zwrot stawki w postaci bonusu bukmacherskiego o równowartości 500 PLN 950 PLN z mnożnikiem x10).

Szczegóły promo „Liga Mistrzów na Grubo” oraz jej regulamin do znalezienia w oficjalnym serwisie internetowym marki BetFan.

polski bukmacher betfan kod promocyjny
Nowy legalny bukmacher betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Oferta powitalna BetFan

Poza ofertami promocyjnymi dla stałych klientów bukmacherzy mają również oferty specjalne dedykowane wyłącznie nowym graczom, nazywane często pakietami powitalnymi.

W chwili obecnej bukmacher BetFan oferuje nowo zarejestrowanym użytkownikom do równowartości 3 100 PLN w formie bonusów bukmacherskich. Premie od trzech pierwszych depozytów i zakład bez ryzyka.

Po ten ostatni można sięgnąć wpisując w formularzu rejestracji kod promocyjny o treści „BETFAN”, który uprawnia do odebrania tzw. zakładu bez ryzyka do 100 PLN.

Ponadto mamy klasyczne premie od depozytu. 100% do równowartości 1000 PLN (100 PLN bonusu z mnożnikiem x10). Dla każdej z trzech pierwszych wpłat!


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0