Tylko do końca 15 sierpnia można zgarnąć nawet 40 PLN zwrotu u bukmachera Betclic. Pewny Zakład to specjalna promocja dla każdego typera!

Betclic Pewny Zakład. Do zdobycia 40 PLN zwrotu!
Betclic Pewny Zakład. Do zdobycia 40 PLN zwrotu!

Pewny Zakład Betclic Polska

Oferta specjalna obowiązuje tylko do czwartku, to jest 15 sierpnia. Trzeba się do niej zapisać, gdyż w przeciwnym wypadku nie będzie można otrzymać pieniędzy gwarantowanych przez regulamin.

Jak dokładnie to działa? Tutaj nie ma nic szczególnie skomplikowanego – gracz po prostu stawia kupon spełniający podane niżej warunki, a gdy nie uda mu się celnie wytypować, dostaje pełny zwrot zagranej stawki.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kupon musi zawierać co najmniej 5 meczów piłkarskich. Stawka nie może wynosić więcej niż 40 PLN, a także mniej od kwoty 20 PLN. Co bardzo ważne, kurs ogólny akceptowany w promocji to minimum 5.00!

Zwrot 100% na Betclic.pl!

Dodatkowe pieniądze gracze dostaną na konta w dniu 16 sierpnia. Oferta obowiązuje tylko i wyłącznie tych, którzy zarejestrowani są w Betclic Polska.

W chwili obecnej oferta na start w Betclic to cashaback do 500 złotych. Aktualny kod promocyjny, jaki podaje się przy rejestracji, brzmi KOD500!

Opisywana promocja dotyczy tylko meczów piłki nożnej. Inne sporty są całkowicie wyłączone z tej promocji. Zwrot dostaje się w przypadku kuponów LIVE, a także prematch.

Betclic cały czas organizuje różnego rodzaju promocje. Na naszej stronie piszemy o wszystkich, które są istotne! Bądźcie z nami na bieżąco!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0