W jaki sposób można uzyskać dostęp do bukmacher BetClic dla Polaków? Sprawdźcie, czy możliwe jest granie na tej stronie całkowicie legalnie!

BetClic dla Polaków
BetClic dla Polaków

Legalny Betclic w Polsce

BetClic od razu po uchwaleniu ustawy hazardowej przedstawiany był jako nielegalny bukmacher w Polsce. Wszystko zmieniło się pod koniec września 2018, kiedy to Ministerstwo Finansów przyznało licencję spółce odpowiedzialnej za wypuszczenie na rynek marki BetClic.

BetClic dla Polaków oficjalnie jest już legalny, chociaż nie można jeszcze w nim grać. Skąd taka sytuacja? Powód bardzo prozaiczny – bukmacher przygotowuje stronę, która będzie dostosowana do polskich przepisów.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja BetClic w Polsce na ten moment jeszcze jest niedostępna, chociaż może się to zmienić w każdej chwili. Wchodząc na stronę widać, że wszystko jest w trakcie prac przygotowawczych, co jest bardzo dobrą wiadomością dla niecierpliwych graczy.

Nie wiadomo, czy BetClic powróci jeszcze w roku 2018 czy może dopiero w 2019. Liczymy na ten lepszy scenariusz, ale trzeba przygotować się również na parę miesięcy poślizgu.

Miejmy nadzieję, że wkrótce w Polsce pojawią się także inne zagraniczne podmioty oferujące zakłady bukmacherskie!

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, by do czasu pojawienia się BetClic w Polsce zagrać u innego legalnego bukmachera online. Na ten moment na stronie www.LvBET.pl możecie wykorzystać specjalny kod promocyjny o nazwie „BETONLINE„.


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0