Czy strona BetClic.com jest w Polsce legalna? Jak wygląda obstawianie online u tego bukmachera? Wszystko, co musisz wiedzieć znajdziesz w naszym portalu!

Betclic.com w Polsce. Legalne obstawianie online?
Betclic.com w Polsce. Legalne obstawianie online?

BetClic obstawianie Polska 2019

Nie ma osoby interesującej się branżą bukmacherską, która nie znałaby strony BetClic.com. Ale czy jest to aby na pewno portal działający zgodnie z prawem w naszym kraju?

BetClic dla Polaków to storna z domeną z końcówką „.pl”. Aby grać u tego bukmachera, musisz więc korzystać właśnie z tej strony internetowej i z żadnej innej – międzynarodowej, europejskiej, angielskiej itp.

mobilny betclic
mobilny betclic

Firma bukmacherska BetClic posiada niezbędne zgody Ministerstwa Finansów, dlatego też nie trzeba martwić się o to, że grając w niej, łamiemy przepisy obowiązujące w naszym kraju.

Bonus na start Betclic – legalny czy nie?

Obstawianie, a także bonus powitalny BetClic są w stu procentach legalne. Jeżeli nie chcesz łamać prawa, jest to jeden z tych buków, który możesz wybrać z czystym sumieniem!

Strona BetClic.com jest w naszym kraju zablokowana. Nie ma więc ryzyka, że wejdziesz na nią przypadkowo i narazisz się na jakieś przykre konsekwencje natury prawnej.

Dlaczego międzynarodowa strona legalnego bukmachera jest niedostępna w PL? Wszystko ze względu na to, że oferuje, między innymi, poker online oraz kasyno, a są to gry niedozwolone w ustawie hazardowej!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0