BetClic w Polsce oferuje nowym graczom bonus powitalny do 1000 PLN za pierwszy depozyt. Jak działa ta premia? Dowiedz się więcej już teraz!

BetClic bonus powitalny na start. 100% do 1000 PLN!
BetClic bonus powitalny na start. 100% do 1000 PLN!

BetClic bonus na start

Betclic dla Polaków jest wyjątkowym bukmacherem, dlatego od razu po premierze w naszym kraju sporo osób zdecydowało się założyć u niego konto.

Jeżeli chcesz dokonać rejestracji na stronie BetClic Polska, wystarczy, że odwiedzisz ją w wolnej chwili, a następnie wypełnisz formularz online. Całość zajmuje niecałe dwie minuty!

betclic pierwsza wpłata
betclic pierwsza wpłata

Dzięki temu, że weryfikacja konta BetClic nie jest wymagana od razu, możesz od razu po zakończeniu rejestracji przejść do obstawiania i… odbierania bonusów!

BetClic premia za pierwszą wpłatę

Pierwsza premia na start do bonus 100% od debiutanckiego przelewu. Przykładowo: wpłacasz 20 PLN i odbierasz drugie 20 w formie prezentu. Innymi słowy, do wykorzystania masz łącznie 40 PLN!

Od razu po ukończeniu procesu zakładania konta będziesz mógł zobaczyć komunikat pokazany poniżej. Oczywiście, nie musisz od razu dokonywać depozytu – to ty decydujesz, kiedy będziesz chciał to zrobić!

Firma bukmacherska BetClic regularnie organizuje promocje dla swoich graczy. O najważniejszych z nich informujemy was na bieżąco na łamach naszego portalu!

Z racji tego, że BetClic posiada licencję Ministerstwa Finansów, możecie bez żadnych obaw korzystać z dostępnych u niego premii, w tym bonusu powitalnego! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

BetClic bonus powitalny na start. 100% do 1000 PLN!
5 (100%) 2 vote[s]