BetClic w Polsce oferuje nowym graczom bonus powitalny do 500 PLN. Cashback na start dostępny jest od przegranej w pierwszym zagranym kuponie na stronie bukmachera!

Kod promocyjny w Betclic. Wpisywałeś już "KOD500"?
BetClic bonus powitalny na start. Cashback 500 złotych!

BetClic bonus na start

Betclic dla Polaków jest wyjątkowym bukmacherem, dlatego od razu po premierze w naszym kraju sporo osób zdecydowało się założyć u niego konto. Czy sporo osób zachęcił do tego właśnie opisywany przez nas bonus powitalny?

Chcąc dokonać rejestracji na stronie BetClic Polska, wystarczy odwiedzić ją w wolnej chwili, a następnie wypełnić formularz online. Całość zajmuje niecałe dwie minuty – dosłownie!

Betclic kod promocyjny
Bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka

Dzięki temu, że weryfikacja konta BetClic nie jest wymagana od razu, każdy może chwilę po zakończeniu rejestracji przejść do obstawiania i… odbierania bonusów!

BetClic premia na początek

Pierwsza premia na start to zwrot 100% stawki. Jak dokładnie to działa w praktyce? Oto instrukcja krok po kroku:

Bonus startowy Betclic Polska
⬇️⬇️⬇️

  1. Zarejestrować się na Betclic.pl
  2. Wpisać kod promocyjny „KOD500
  3. Dokonać pierwszej wpłaty
  4. Postawić kupon
  5. W razie przegranej – 100% stawki do 500 złotych!

Po zakończeniu procesu rejestracji można od razu przejść do odbierania bonusu na start. Tutaj nie ma nic trudnego, mimo że wielu początkującym wydaje się, iż tak właśnie jest.

Cashback na start można dostać tylko raz. Jego wartość nie może przekroczyć kwoty 500 złotych.

Firma bukmacherska BetClic regularnie organizuje promocje dla swoich graczy. O najważniejszych z nich informujemy was na bieżąco na łamach naszego portalu!

Z racji tego, że BetClic posiada licencję Ministerstwa Finansów, możecie bez żadnych obaw korzystać z dostępnych u niego premii, w tym bonusu powitalnego! 🙂


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0