Wtorek i środa (18-19 lutego) do dnia pierwszych czterech meczów rundy play-off rozgrywek UEFA Champions League. Ze snu zimowego wybudzili się też bukmacherze, którzy przygotowali specjalne promocje z okazji powrotu najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na Starym Kontynencie. Jednym z nich jest marka BetClic, która oferuje graczom bonus do 50 PLN.

BetClic bonus na start fazy pucharowej Ligi Mistrzów

BetClic Combi Crush na Ligę Mistrzów

Już na wstępie należy zaznaczyć, że z opisywanej oferty promocyjnej na Ligę Mistrzów UEFA legalnego bukmachera online BetClic mogą skorzystać jedynie zarejestrowani na jego oficjalnej stronie internetowej gracze.

Nie masz jeszcze konta? Można jest otworzyć wypełniając formularz online z danymi osobowymi na portalu tego operatora zakładów wzajemnych. Cały proces zajmuje kilka minut. Pamiętaj jednak, że musisz mieć ukończone 18 lat!

Po zalogowaniu się na swoje internetowe konto bukmacherskie zainteresowany uczestnictwem w akcji użytkownik musi się do niej zapisać poprzez kliknięcie w baner „DOŁĄCZ TUTAJ” na podstronie, którą można znaleźć u bukmachera w zakładce „PROMOCJE”.

Następnym krokiem jest postawienie ze środków własnych tzw. kuponu kwalifikującego, który w przypadku tego konkretnego promo musi spełniać kilka warunków:

  • zakład wielokrotny;
  • zdarzenia wyłącznie z oferty przedmeczowej na mecze LM i LE (18-20 II);
  • minimalna liczba typów – 5;
  • łączny kurs minimalny – 5.00;
  • stawka minimalna – 50 PLN.
WAŻNE! Jeśli jeden z kwalifikujących się do opisywanej akcji kuponów okaże się przegrany, gracz otrzyma zwrot stawki w formie bonusu bukmacherskiego na zakłady sportowe. Jego maksymalna wartość to 50 PLN, a każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus.

Swoisty cashback przed wypłatą na konto bankowe uczestnika akcji będzie musiał zostać obrócony sześciokrotnie po kursie minimalnym 2,00 w okresie 7 dni od przyznania.

Kod na zakład bez ryzyka w BetFan

BetClic cashback dla nowych graczy

Na nowo zarejestrowanych klientów marki BetClic czeka nie tylko oferta specjalna na pierwsze mecze europejskich pucharów w 2020 roku, ale także standardowy pakiet powitalny.

W chwili obecnej jest to cashback 100% do 550 PLN na pierwszy zakład postawiony w serwisie online opisywanego operatora zakładów bukmacherskich.

O tę premię bukmacherską na start można ubiegać się tylko podczas rejestracji konta poprzez wpisanie w formularzu online kodu promocyjnego o treści „KOD510”.

Ponadto nowi gracze, podobnie jak ci stali, mogą korzystać z innych promocji dostępnych na stronie legalnego bukmachera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0