Już jest wyczekiwana od miesięcy aplikacja mobilna bukmachera Etoto! Teraz obstawianie przez telefon zakładów wzajemnych będzie jeszcze prostsze. Jak z niej skorzystać?

Przyzwyczajenia Polaków zmieniają się w błyskawicznym tempie. Już ponad 80% posiadaczy telefonów komórkowych korzysta ze smartfonów, które wykorzystywane są przede wszystkim do łączenia się z Internetem. To właśnie dla ich wygody firma Etoto przygotowała aplikację mobilną, która umożliwi wygodne obstawianie przez telefon.

Etoto jest jednym z tych bukmacherów, który od początku swojego istnienia stawia na rozwój, wprowadzając do oferty nie tylko kolejne promocje i bonusy, ale również liczne udogodnienia dla swoich graczy. Tym naprawdę przełomowym jest właśnie aplikacja mobilna, na którą wielu użytkowników czekało z utęsknieniem.

sts kod promocyjny betonline
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Do tej pory osoby korzystające z urządzeń mobilnych takich jak smartfon czy tablet były skazane na przenośną wersję strony internetowej Etoto, która choć była funkcjonalna, to miała też swoje wady. Wprowadzenie do obiegu specjalnej aplikacja do obstawiania meczów pozwoli na znacznie sprawniejsze poruszanie się po ofercie bukmachera. Funkcjonalności, intuicyjność i wygoda to największe zalety tego rozwiązania.

Obstawianie mobilne w Etoto

Na tę chwilę z aplikacji mobilnej bukmachera Etoto mogą się cieszyć posiadacze telefonów z systemem operacyjnym Android, który jest najpopularniejszy wśród posiadaczy smartfonów. Wkrótce ma się jednak pojawić również wersja na iOS, na którą również czeka wielu użytkowników.

Typowanie zdarzeń sportowych za pośrednictwem apki nie dostarcza żadnych problemów. Wszystko jest intuicyjne. Wprowadzone zostały też nowoczesne rozwiązania, jak chociażby logowanie się za pomocą odcisku palca, o ile urządzenie wyposażone jest w czytnik linii papilarnych.

Jak obstawiać w aplikacji Etoto?

Warunkiem niezbędnym do skorzystania z opisywanej apki, która umożliwia obstawianie zdarzeń sportowych na urządzeniach mobilnych, jest posiadanie konta u bukmachera Etoto. Jego założenie jest oczywiście bezpłatne i w pełni legalne, bo firma działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów.

Samo wypełnienie formularza rejestracyjnego również nie przysparza najmniejszych problemów. Wystarczy poświęcić na to tylko kilka minut. Trzeba jednak pamiętać, że zgodnie z prawem mogą dokonać tego tylko osoby pełnoletnie.

Bonus powitalny Etoto.

Oferta powitalna Etoto cieszy się wśród graczy sporą popularnością. Trudno się temu dziwić, bo dość powszechnie uznawana jest za jedną z najlepszych na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Ponadto opisywana firma bukmacherska dysponuje wieloma innymi bonusami i promocjami dla graczy oraz posiada bardzo bogatą ofertę zakładów, w tym na niższe ligi polskie. W związku z tym często można znaleźć ją w czołówkach zestawień takich jak ranking bukmacherów.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0