Aż 3000 PLN może otrzymać każdy nowy gracz zarejestrowany u bukmachera Betfan. Takiej oferty nie ma na żadnej innej stronie do obstawiania!

3000 PLN do odebrania jako bonus powitalny w Betfan!
3000 PLN do odebrania jako bonus powitalny w Betfan!

Bonus powitalny Betfan – 3000 zł na start!

Czy Betfan bonus powitalny jest wyjątkowo popularny? Jeszcze nie, a to dlatego, że bukmacher jest dość świeży na polskim rynku. Pewnie minie sporo czasu, zanim będzie o nim bardzo głośno. Tyle że wtedy premia zostanie prawdopodobnie zmniejszona!

Aby zarejestrować się u bukmachera Betfan wystarczy tylko kilka chwil. To bardzo proste i w stu procentach legalne – żadnego problemu nie powinni mieć nawet początkujący.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Premia 3000 PLN do zdobycia jest w odpowiedni sposób. Kasę odbiera się w kilku etapach, dzięki czemu dłużej mamy za co obstawiać! A jak wygląda to dokładnie? Mamy dla ciebie instrukcję, która wszystko tłumaczy!

Bonus powitalny Betfan. Odbieranie krok po kroku:

  1. Wchodzisz na stronę i zakładasz konto
  2. Obstawiasz za swój pierwszy depozyt
  3. Zgarniasz trzy bonusy od wpłat
  4. Obstawiasz
  5. Wygrywasz więcej x10!

Jak na pewno zauważysz, można też wykorzystać na stronie Betfan kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i do wpisania jest tylko przy rejestracji!

A jeżeli masz już konto u tego buka i interesują cię podobne promocje, zerknij na specjalny kod promocyjny Betclic dla Polaków! Cashback 500 piechotą nie chodzi. 😉


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0