Po krótkich przerwach do gry wróciły już wszystkie najmocniejsze ligi piłkarskie na Starym Kontynencie. Z tej okazji bukmacher LvBET przygotował specjalną promocję.

+14% w aplikacji LvBET!
+14% w aplikacji LvBET!

Na czym polega wspomniana na wstępie promocja? Otóż opisywany bukmacher każdego weekendu aż do 24 lutego oferuje swoim graczom premię +14% do wygranych w aplikacji mobilnej, ale tylko na zdarzenia z wybranych rozgrywek!

W tym tygodniu (25-28 stycznia) oferta specjalna obejmie zmagania w hiszpańskiej LaLiga Santander, gdzie rywalizują dwa najpopularniejsze kluby na świecie, FC Barcelona i Real Madryt.

Objęte promocją zostaną kupony składające się wyłącznie z typów na wskazane powyżej rozgrywki. Nie ma natomiast żadnego znaczenia, czy będą to zakłady przedmeczowe, czy też live.

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY LvBET: BETONLINE<<<

W akcji nie biorą natomiast udziału kupony postawione na stronie internetowej bukmachera, co jasno wynika z regulaminu weekendowej promocji marki LvBET, która skierowana jest do użytkowników aplikacji mobilnej.

W kolejnych tygodniach z identycznej oferty specjalnej będą mogli skorzystać fani innych lig europejskich. Już za tydzień będą to gracze preferujący angielską Premier League (2-3 lutego).

Nie masz jeszcze konta, a chciałbyś skorzystać z opisywanej promocji? Nic straconego. Można otworzyć je online w zaledwie kilka minut. Podczas rejestracji można skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego: BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0