Bukmacher LV BET przygotował dla graczy bonus 100 PLN, który może odebrać każdy miłośnik Wirtualnych Sportów! Poznaj szczegóły promocji!

100 PLN na Wirtualne Sporty LV BET!
100 PLN na Wirtualne Sporty LV BET!

Wirtualne mecze w LV BET

Wirtualne Sporty to spotkania rozgrywane na komputerowych arenach sportowych. Klienci zarejestrowani w LV BET do wyboru mają, między innymi, piłkę nożną, tenis, wyścigi psów oraz koni. To wszystko dostępne jest nie tylko w tradycyjnej wersji strony, ale również jej mobilnej odmianie.

W ramach najnowszej promocji opisywanego bukmachera można otrzymać pieniądze na obstawianie tylko i wyłącznie w dziale Virtual Sports. Inne sekcje LV BET nie są w niej brane pod uwagę.

UWAGA! Nowi gracze również mogą skorzystać z tej oferty. Muszą jednak w pierwszej kolejności odebrać bonus powitalny, który dostępny jest od razu po założeniu konta!

Bonus w LV BET dla każdego!

Do odebrania jest maksymalnie 100 PLN na konto. Wartość bonusu to dokładnie 50% sumy wpłaconych pieniędzy, czyli przy depozycie 80 PLN otrzymuje się dodatkowo 40.

Pamiętaj, że jeżeli zlecisz depozyt kwoty mniejszej niż 20 PLN, nie będziesz mógł zgarnąć dodatkowych pieniędzy w formie bonusu!

Oferta jest dostępna tylko do 13 stycznia tego roku. Każda osoba zarejestrowana u bukmachera może maksymalnie zgarnąć jedną premię. Dodatkowe środki są przyznawane automatycznie – nie trzeba się po nie w żaden sposób zgłaszać.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0